قوانین و مقررات

تمامی محتواهای موجود در سرویس کلاکت در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده و قانون تجارت الکترونیک است. از تمامی کاربران گرامی سایت کلاکت تقاضا می‌‌شود پیش از استفاده از خدمات این سایت، تمامی قوانین ذکر شده را با دقت مطالعه فرمایند.

شرایط ادامه خدمات و شیوه نامه حریم خصوصی در کلاکت

به کلاکت خوش آمدید. سپاس گذاریم که از سرویس های کلاکت استفاده می کنید. با استفاده از کلاکت ، شما با شرایط زیر موافقت می کنید. لطفا آن ها را دقیق مطالعه کنید.

استفاده از سرویس های کلاکت

شما باید از کلیۀ خط مشی های کلاکت پیروی کنید. از سرویس های کلاکت سوء استفاده نکنید. مثلاً از تداخل در سرویس های کلاکت یا تلاش برای دسترسی به آن ها از روشی جز رابط کاربری و دستورالعمل های کلاکت خودداری کنید. از سرویس های کلاکت فقط به روش مجاز شناخته شدۀ قانونی، از جمله قانون تجارت الکترونیک ایران مصوب 1382، استفاده کنید. اگر از شرایط یا خط مشی های کلاکت تخطی کنید و یا هر گونه عملکرد مشکوک داشته باشید، ممکن است ارائۀ سرویس ها به شما را متوقف کنیم یا به حالت تعلیق درآوریم. استفاده از سرویس های کلاکت سبب نمی شود مالکیت هر کدام از دارایی ها و حقوق مادی و معنوی موجود در سرویس های کلاکت یا محتواهایی که به آن ها دسترسی دارید به شما تعلق بگیرد. شما امکان استفاده از محتوا و سرویس های کلاکت را دارید چون دارندۀ حق مالکیت فکری آن محصول یا سرویس به شما اجازه داده یا به واسطۀ قانون مجاز به انجام این کار هستید. این شرایط به شما این حق را نمی دهد که از مارک یا لوگوهای استفاده شده در این سرویس ها استفاده کنید. اعلامیه های حقوقی کلاکت را حذف یا نامفهوم نکنید یا تغییرشان ندهید. مسئولیت محتواهایی که در کلاکت مشاهده می کنید تنها بر عهدۀ سازمانی است که آن را از این طریق در اختیار کاربران قرار داده است. ما محتوا را بازبینی نمی کنیم. ممکن است اعلامیه های سرویس ها، پیام های اجرایی و سایر اطلاعات در ارتباط با استفادۀ شما از کلاکت را از روش های مختلف مانند پیامک، پوش نوتیفیکیشن یا ایمیل برای شما ارسال کنیم.

حساب کاربری شما در کلاکت

برای بهره مندی کامل از سرویس های کلاکت به حساب کاربری در کلاکت نیاز دارید. برای حفاظت از حساب کاربری خود در کلاکت، رمزتان را فاش نکنید. شما مسئول اتفاقاتی هستید که در حساب کاربری شما در کلاکت یا از طریق آن رخ می دهد (مثلاً خریدهایی که انجام می شود). سعی کنید از رمز حساب کاربری کلاکت خود در برنامه های دیگر استفادۀ مجدد نکنید. اگر متوجه شدید به واسطۀ استفادۀ شما از سرویس های کلاکت از رمز یا حساب کاربری یا هر گونه اطلاعات شخصی دیگر از قبیل شمارۀ تلفن یا اطلاعات حساب های بانکی تان استفادۀ غیرمجاز می شود، این دستورالعمل ها را دنبال کنیدیا از طریق بخش «پشتیبانی» با ما تماس بگیرید.